Już niedługo nowa kategoria „Bieg”.

Już niedługo zaprezentujemy dla Was nową kategorię „Bieg„. Dzięki niej będziemy mogli dzielić się z Wami większą ilością artykułów.

Biegasz? Biegaj z naszymi zawodnikami!

Ostatnie dwa miesiące były dla nas bardzo aktywne. Na zawodach biegowych mogliście w karcie zawodników zobaczyć osoby, które przy swoim nazwisku nosiły nazwę klubu „ZaplanujTo.pl”. Teraz będzie tego dużo więcej!

Kończy się sezon 2023

Już niedługo zakończenie roku, a z tym koniec sezonu 2023. Już możemy zapowiedzieć, że nie dla nas. Mamy w planach prezentować Wam treningi naszych zawodników. Dzięki temu istnieje szansa, że i Ty zaplanujesz swój sportowy tryb życia.

Jakie plany na 2024 rok?

Wstępnie możemy powiedzieć, że wystartujemy w dwóch największych wydarzeniach, które oferują bieg półmaratonu, czyli ponad 21 kilometrów. O wszystkim będziemy informować w nowych artykułach.

Jak oceniasz artykuł?
+1
92
+1
54
+1
22
+1
10
+1
8
+1
0
+1
0

More articles ―

error: Treść jest chroniona prawem autorskim.