Czas start! Jesteśmy z Wami

Lubisz podróżować? My także, dlatego nie ma co czekać, ponieważ mamy ogromne plany. Ruszamy i jesteśmy dostępni dla każdego czytelnika.

qrf

Całkiem nowa platforma internetowa

Na samym początku zaczynaliśmy swoją przygodę, tworząc dla siebie motywację dot. sportu. Opisywaliśmy wycieczki rowerowe, statystyki z treningów i ustalaliśmy nowe cele. Tak zrodziła się nasza pasja do podróżowania. Stąd całkiem nowy pomysł na platformę, w której nie będziecie musieli już planować swojego wyjazdu. Pokażemy Wam co zwiedzić, a wszystkie przedstawione lokalizacje są przez nas sprawdzone.

Lokalizacje

Obecnie skupiamy się na lokalizacjach, do których najczęściej uczęszczamy. Dzięki temu będziemy mieli możliwość redagowania naszych treści w momencie, gdy nadejdzie zmiana na lepsze, bądź na gorsze. Będziemy aktualizować takie województwa jak m.in. Górny Śląsk, Małopolska, Dolny Śląsk, Za Granicą. Wkrótce planujemy powiększyć tę kategorię o większą ilość.

Co warto zwiedzić?

Najczęściej każdy z nas wybiera się w miejsca turystyczne, które przyciągają nas najczęściej swoim pięknem. Warto wiedzieć, gdzie dobrze zjeść, czy jest jakieś miejsce warte szczególnych odwiedzin. Dlatego naszą propozycją stają się Restauracje, Kawiarnie, Parki, Zamki i Muzea oraz inne.

Wasze propozycje

W przyszłości planujemy uruchomić dla naszych czytelników możliwość zarejestrowania się do swojego profilu. Za jego pośrednictwem będziecie mogli zaproponować lokalizację, którą odwiedzimy oraz ocenimy.

Ta opcja będzie dostępna wkrótce. Jeżeli chcecie zgłosić wcześniej lokalizację możecie to zrobić pod tym linkiem:

Formularz kontaktowy

Jak oceniasz artykuł?
+1
55
+1
79
+1
21
+1
10
+1
6
+1
0
+1
0

More articles ―

error: Treść jest chroniona prawem autorskim.